• Aras İnşaat Yapı ile İstanbul'un Tüm Bölgelerinde Hizmetinizdeyiz
  • ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN : 0532 560 91 04

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ARAS YAPI HAKKINDA

ARAS YAPI Dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı ve drenaj  yapmaktadır. ARAS YAPI VİZYONU İzolasyon (ısı yalıtımı) sektöründe en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaktır. ARAS YAPI tecrübeli kadrosu ile uygulamalarında  başta İZMİT, İSTANBUL olmak üzere Tüm Türkiyede hizmetlerini sunmaktadır.

ARAS YAPI uygulamalarında uzun yılların verdiği bilgi birikimini kullandığı kadar, sektördeki tüm yenilikleri de takip ederek tecrübe ve teknolojiyi birleştirmiş, güvenir ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla geniş bir kitlenin tercihi olmuştur.

ARAS YAPI 2011 tarihi itibariyle zorunluluk haline gelen Enerji Kimlik Belgesinin standartlara uygun yaptırılması ve  Ankara’ya her türlü yapı izolasyon ve mantolama hizmetleri için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır…
Uygulama her ne olursa olsun, dekoratif dış cephe uygulamalarından mantolamaya, söve uygulamalarından ısı yalıtımına kadar; ARAS YAPI izolasyon alanında  en hızlı ve ekonomik çözüm merkezlerinden biridir.

Misyonumuz

Isı yalıtım endüstrisinde büyürken ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve faaliyet gösterdiğimiz alanda uluslararası arenada Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmek.

Vizyonumuz

Yüksek müşteri memnuniyetinden taviz vermeden Türkiye’nin ısı yalıtım endüstrisinde en büyük firması olmak ve Dünya’ya açılmak.

Değerlerimiz

“İyi yapılan İş İnsanı Mutlu Eder” ilkesi ile dürüst , müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerimizi sürdürmektir.